Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Barandov – Barrandov – TV archiv online

Filmové ateliéry, točení těch největších megafilmů, mnoho známých tváří. I s tím se můžete setkat v pražské čtvrti Barrandov. A co dalšího nabízí? Vysílá odtuď přece televize Nova. Že vám to nestačí? Tak ke štěstí už vám chybí jen oblíbená televize Barrandov a její TV archiv online.

11.1. v 11:01 roku 2009 začala vysílat televize Barrandov, která spustila také svůj TV archiv online. Tato televize se zaměřila na diváky okolo třiceti let, kterým nabízí řadu zajímavých pořadů, které si všichni rádi oblíbí. Jako důkaz slouží TV Barrandov – TV archiv online.

Na televizi Barrandov je k vidění spoustu zajímavého, spoustu legrace, zábavy, ale také zpravodajství či pohledu do života celebrit. Na své si prostě přijde každý, kdo si chce u televize vychutnat pohodové chvíle. A pokud to u televize nestihne, je tady pro něj TV Barrandov – TV archiv online.

A na co se v něm můžete těšit? Co takhle se kouknout na pořady jako je Budu hledá chlapa, Co bude dnes k večeři?, České milování, Hlavní zprávy, Magazín Tajemství, Mailem, poštou, mobilem, Maminka, Odsouzené, Ochutnávky, Politická střelnice, Profesionálové, Promi zprávy, Prominenti, Prostři pro tři či Salon snů? Jak je vidět, TV Barrandov – TV archiv online stojí opravdu za to.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *