Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Babicovy dobroty, Pořady o vaření, Receptové pořady, Televize Nova | 0 comments

Babicovy dobroty recepty – voyo.cz archiv tv nova online

V posledních letech jsou stále více oblíbené pořady o vaření. A televize Nova v tomto směru není výjimkou. I ona má svého kuchaře, který se může pyšnit řadou zkušeností a úspěchů z celého světa. Tímto kuchařem je Jiří Babica.

Babica se narodil už před padesáti lety v Praze, aby brzo začal získávat kulinářské schopnosti. Během školy vařil v hotelech Palace a Ambassador, poté pokračoval v hotelu Alcron. Poté se vydal do celého světa, kde sbíral mnohé zkušenosti, které nyní předává i vám, divákům televize Nova, na které v kuchyni čaruje v pořadu Babkovy dobroty.

V každém z dílů zavítá Babica k nějakému z hostů, aby se naučil něco nového do své sbírky receptů. Poté si tohoto hosta pozve k sobě do Babicových dobrot, aby se v kuchyni předvedl zase on a vytáhl z rukávu další ze skvělých receptů.

A právě ty se můžete naučit i vy, přímo doma ve vaší kuchyni. Babica vám ukáže, že vaření nemusí být nic složitého, že stačí zvolit jen ty správné suroviny a správný postup a výsledek bude o to krásnější. Stačí jen, když se budete inspirovat od pořadu Babicovy dobroty a jeho recepty pak můžete uchvátit každého, koho k sobě domů pozvete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *