Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 29.10.2011 in Babicovy dobroty, Nezařazené, Pořady o vaření, Receptové pořady, Televize Nova | 0 comments

babicovy dobroty recepty poslední díl

Když pořádný kuchař vezme do ruky vařečku, v kuchyni pak roztočí svůj kulinářský um, pak to vždy stojí za to. A je na co koukat. Když do ruky vezme vařečku Jiří Babica, platí toto dvojnásob. Sledujte jeho počínání v jeho dobrotách.

Tedy lépe řečeno, v pořadu Babicovy dobroty, kde pro vás oblíbený a uznávaný kuchař s radostí připravuje jednu pochoutku za druhou. Když se Babica objeví v kuchyni, zbystřete. Vezměte si do ruky papír, tužku, nastražte oči i uši a učte se společně s ním novým receptům.

Pak už zbývají jen dva smysly – chuť a čich. Ty už zapojte ve své kuchyni a díky receptům z pořadu Babicovy dobroty si vychutnejte skvělé kulinářské zážitky. Díky receptům, které nabídl poslední díl Babicových dobrot, zjistíte, že vaření není žádná věda. Právě naopak, stojí to za to.

A s Babicou a jeho dobrotami mnohonásobně. Poslední díl, stejně tak, jako poslední díl Babicových dobrot vás vezme do kuchyně hosta a poté do království Babicy samotného. Ten se ve své kuchyni cítí jako ryba ve vodě. A zde je připraven, aby vás naučil něco nového, jeho recepty už čekají jen a jen na vás. Tak tedy, dobrou chuť.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *