Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 12.07.2013 in Babicovy dobroty, Nezařazené, Pořady o vaření, Receptové pořady, Televize Nova | 0 comments

Babicovy dobroty recepty poslední díl – Babica dobroty

Uznávaný kuchař, který po světě nasbíral mnoho zkušeností, by se s nimi rád podělil i s vámi, televizními diváky. Co říkáte, dáte mu tu možnost? Pokud ano, pak uvidíte, že nebudete litovat, naučíte se toho v kuchyni spoustu nového a nejednoho člověka pak můžete svým kulinářským uměním zaujmout.

Jiří Babica sbíral kulinářské zkušenosti po celém světě. Teď je tady pro vás, aby se o ně s vámi pondělí. Každou neděli tak můžete sledovat pořad Novy Babicovy dobroty a učit se nové a nové recepty.

Ale nemusíte čekat jen do neděle. Stačí jen, když si na internetu přehrajete poslední díl Babicových dobrot a recepty se můžete učit přímo online z počítače. A uvidíte, že nebudete litovat, v kuchyni vám to půjde od roku a recepty provoní celý byt. Že si nevěříte? Tak to se nebojte, s Babicou bude vaření hračka.

Moderátor pořadu v každém díle přijme pozvánku, aby se podíval, jak vaří recepty jeho hosté. Poté je pozve k sobě do kuchyně, aby jim, i vám, ukázal skvělé recepty, ať už se jedná o přípravu čehokoliv. Co Babica vařil v posledním díle? Sledujte pořad Babicovy dobroty a vychutnejte si doma skvělé recepty.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *