Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Babicovy dobroty, Pořady o vaření, Receptové pořady, Televize Nova | 0 comments

BABICOVY DOBROTY POSLEDNÍ DÍL

Jestliže je kuchyně vaším druhým domovem, ale také pokud se v kuchyni teprve učíte, určitě uznáte, že nějaký ten nový recept by se vám při práci hodil. Možností, jak recepty získat, je spousty. Co se ale učit od opravdových profesionálů přímo v akci?

Pokud se v kuchyni chcete cítit jako doma, zkuste si vzít příklad z Jiřího Babicy. Vyhlášený český kuchař toho už hodně zažil, hodně poznal a určitě ví, jak se v kuchyni chovat. Že by si to však chtěl nechat pro sebe, to se rozhodně říct nedá. Babica se s vámi o jeho recepty i postupy rád podělí.

Každou neděli si jen stačí zapnout televizi Nova a sledovat pořad Babicovy dobroty. Zajímá vás, co Babica právě vaří? Pak stačí sledovat online poslední díl. I v něm si Babica nejprve udělal menší výlet, přiučil se u hosta zase něco nového, aby ho pak na oplátku pozval do svého království, tedy do své kuchyně.

A v ní je Babica jako doma, proto se naplno může pustit do svých receptů, které vám předvádí v podání pořadu Babicovy dobroty. A že to opravdu stojí za to, stačí se kouknout na poslední díl. Na vás tak čeká jediné. Pořádně sledujte, učte se a pak je to na vás, vyzkoušejte si nové recepty a předveďte, co jste se přiučili.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *