Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Autosalon, České pořady, Televize Prima | 0 comments

Autosalon v archívu pořadů

Milujete auta a vše, co s nimi souvisí? Tak si v sobotu ránu nařiďte budíka a dříve vyskočte z postele. Na televizi Prima totiž dávají pořad právě pro vás. Nejnovější modely a vychytávky, luxusní auta a prostě vše, co k vašemu čtyřkolovému miláčkovi potřebujete vědět. Je zde Autosalon.

Zbyněk Meruňka, Jiří Dvořák a Bára Pražánová společně s několika experty provádějí každé sobotní dopoledne pořadem Autosalon. Rychlé silnice a krásné bouráky, které se po nich prohánějí tak čekají jen na vás. Dozvíte se novinky ze světa aut, co se kde chystá a plánuje, či co se kde odehrálo. Prostě vše, co vás o autech zajímá, najdete v Autosalonu.

Najdete zde také mnoho užitečných rad a tip, které určitě nejen rádi uslyšíte a uvidíte, ale také sami využijete. A nejen pánové. I dámy určitě Autosalon rády přivítají. Kde jinde se totiž na televizních obrazovkách dozvíte tolik užitečných věcí, jako v Autosalonu?

Auta si zde můžete prohlédnout pěkně zblízka. Nahlédnete pod kapoty a uvidíte, co jaký vůz vlastně dokáže. Dozvíte se vše o vozech Audi, Škoda, Mercedes, Opel, Renault, Porsche, ale také mnohých dalších. Pokud vás auta zajímají, nečekejte a podívejte se, jak to chodí v Autosalonu.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *