Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Ano, šéfe!, Pořady o vaření, Televize Prima | 0 comments

Ano, šéfe – Recepty v archívu pořadů

Každá televizní stanice má své oblíbené tváře. A mezi jednu takovou se stále více dostává primácký Zdeněk Pohlreich. Ten nyní každé úterý míří na obrazovky se svým pořadem Na Nože!, jehož předchůdcem bychom mohli nazvat pořad Ano, šéfe!

Určitě si všichni pod názvem Ano, šéfe! Dobře vybavíte, o co šlo. Známý gastronomický kritik Pohlreich týden co týden mířil do nejrůznějších restaurací a podniků, aby se podíval, jak to tam chodí, co šlape a co ne. Jeho častá kritika a peprné hlášky pořad výrazně obohatily a diváci si ho tak oblíbili. A to také díky receptům, na které si přišli.

V Ano, šéfe! Recepty hrály důležitou roli. Podle nich se totiž každé zařízení, kam Pohlreich zavítal, řídilo. A hlavní postava, která je šéfkuchařem Café Imperial a zároveň majitelem restaurace Divinis tyto recepty hodnotila, ale také vylepšovala. A záleželo už jen na lidech samotných, jak si tyto rady vzali k srdci.

Obávaný šéf po nějaké době přijel restauraci zkontrolovat, aby se ujistil, jak funguje. A podle toho se pak rozhodl udělovat hvězdičky. Nutno dodat, že pro mnoho lidí se stal pořad Ano, šéfe! velice důležitý, jiným mohl kariéru zabrzdit. Podívejte se na něj i vy a naučte se nové recepty.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *