Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Ano, šéfe!, Pořady o vaření, Televize Prima | 0 comments

Ano Šéfe recepty 2011 – iprima.cz archiv tv prima online

Suverénně vtrhl na obrazovky televize Prima a stejně tak suverénně na ní působí. Pro někoho postrach, pro někoho velký oblíbenec, to je Zdeněk Pohlreich. Šéfkuchař, velký Šéf a průvodčí svými televizními pořady, který si s nikým a ničím nebere servítky a kterého provázejí velké úspěchy. Tak to je on.

Zdeňka Pohlreicha všichni znají jako šéfa z jeho pořadu Ano, šéfe!, kde se stává postrachem mnoha restaurací. Kdo však jeho lekce přežije a poučí se z nich, může se stát velmi úspěšným. To ví i šéf, který těm, co za to stojí, udělí hvězdičky a položí tak základ jejich úspěšné budoucnosti.

Pokud se i vy chcete od Pohlreicha něčeho přiučit, zkuste si prolistovat Ano, Šéfe recepty 2011, což bude určitě skvělý průvodce ve vaší kuchyni, který vás nikdy nezklame. Pokud chcete své vaření posunout o úroveň výše, můžete právě toto využít.

Nebo vám také stačí sledovat pořad Ano, Šéfe online z televize Prima a zajímavým receptům 2011 se můžete přiučit sami. Šéf vás provede všemi kuchyněmi, všemi typy pokrmů a naučí vás spoustu receptů ze svého pořadu Ano, Šéfe, které vás nadchnou a už nikdy se bez nich v kuchyni prostě neobejdete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *