Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.12.2018 in Ano, šéfe!, Nezařazené, Pořady o vaření, Televize Prima | 0 comments

Ano šéfe online recepty z TV Prima – nové díly

Televizí oblíbený, pro restaurace je postrach. Na televizní obrazovky opět míří populární Zdeněk Pohlreich, který přichází se svým populárním pořadem Ano, Šéfe! Jen zde máte jedinečnou možnost získat nové recepty a užít si příjemné chvíle plné legrace.

Ty si budete užívat vy, jinak na tom nejspíše budou ti, kteří si Pohlreicha alias postrach všech restaurací, pozvou do svého podniku, aby zkontrolovat, jak šlape a pomohl ho vylepšit. A vy díky tomu můžete získat skvělé Ano šéfe online recepty z TV Prima – nové díly.

Pohlreich týden co týden navštěvuje nejrůznější restaurace, aby tamější kuchaře nejen poučil, ala také je naučil nové recepty. Ano šéfe online recepty z TV Prima, které přináší nové díly, jsou pak jedinečnou příležitostí pro vás, abyste se zase naučili něco nového.

Vařit však můžete z klidu a pohody vašeho obývacího pokoje. Obávaný moderátor vás nebude hlídat, ale spíše vám díky jeho online recepty z Ano, Šéfe! bude dávat užitečné rady, díky kterým bude vaše kuchyně zase bohatší.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *