Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

7 Minut v pohybu

Dnešní doba často není příznivá. Jakoby těch problémů už někdy nebylo dost, nemyslíte? Jenže v práci, i v domácnosti často musíte řešit spoustu problémů a bojujete se stresem více, než je zdrávo. A tento faktor někdy není snadné porazit.

A pak už se to valí. Na pohyb vám nezbývá čas, často jste jen unavení, bez nálady a energie. Místo toho, abyste se cítili fit, bojíte se podívat na váhu a vidíte, jak jdou kila nahoru. Ano, v dnešních hektických dnech je těžké vypnout a najít si chvilku na sebe, ale řekněte, nenašli byste si alespoň sedm minut?

I tak málo stačí k tomu, aby vám zase bylo „hej“. Co je k tomu potřeba? Každý všední den si udělejte čas v 17:15 a zapněte si TV Barrandov. V tu dobu totiž začíná pořad 7 Minut v pohybu, kterým vás provází profesionální cvičitelé Václav Krejčík a Michaela Pavlíčková. Díky nim se udržíte v kondici.

Nemusíte chodit do posilovny ani nikam do tělocvičny. Oněch sedm minut budete cvičit z pohodlí domova a v místech, kde se cítíte dobře. Zvýšíte si fyzičku, dáte sbohem problémům, posílíte problémové partie a navíc se dozvíte, jak správně jíst, co dělat, co nedělat, jak pít nebo odpočívat. Buďte 7 minut v pohybu a uvidíte, že to bude stát za to.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *