Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 08.10.2009 in 3. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

3×04 Super Drbna s03e04 – Dan a hvězda

V tomto díle Gossip Girl se představí hned dvě hodně slavné osobnosti – Hilary Duff jako herečka Olivia Burk a Tyra Banks jako Ursula.

Na Constance Billiard začíná výuka a nová školní královna Jenny Humphrey hodlá zavést změny. Žádné ponižování, žádná šikana a žádná hierarchie. Když se to dozví Blair, vrátí se do školy a chce nastavit pořádek zpět.

To se ovšem nelíbí Chuckovi, který ví, že Queen Bee musí přestat žít v minulosti (Constance Billiard High School) a musí se popasovat s přítomností, která jí čeká na New York University. Proto se Chuck spojí s Jenny Humphrey a pozve ji na premiéru nového filmu Fleur.

O tom všem se samozřejmě dozví Gossip Girl a všechny fakta zveřejní. B, která doma hostí nové studentky je ponížena a míří na premiéru, kde si to chce s oběma vyřídit.

Lily se překvapivě brzy vrátí domů, kde najde Serenu, která měla být na Brownu. Matka ji chce na školu okamžitě poslat, jenže S si radši najde práci jako asistentka herečky Ursuly. Tam je ovšem postavena před morální volbu. Musí se rozhodnout, jestli je pro ni přátelství s Ursulou důležitější než její místo.

Bree Buckley není ve městě a tak se Nate poflakuje s Danem. Ten se potká s Olivií Burke, jenže ta mu řekne, že se jmenuje Kate, jelikož si chce připadat jako normální studentka. Shodou okolností je Olivie novou spolubydlící Vanessy Abrams, kterou pozve na premiéru svého nového filmu. V pozve Dana, který zjistí, že Kate (Olivia) není taková, jaká si myslel, že je…

Dan de Fleurette Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *