Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 08.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×22 Super Drbna s02e22 – Páni z jihu mají radši blondýnky

Serena van der Woodsen začne chodit s Gabrielem, bývalým přítelem Poppy Lifton, se kterým se poznali na společném výletu ve Španělsku. S vypráví B, jak si spolu rozumí a myslí si, že by jim to mohlo společně klapat.

Blair Waldorf je ovšem podezřívavá a bude Gabriela sledovat. Potká ji Chuck, který podle jejího oblečení pozná, že B je na číhané a přidá se k ní. Společně zjistí, že Poppy se s Gabrielem nerozešla a zase se spolu scházejí a líbají.

Nate, který se snaží zvládnout Blair, si promluví s Chuckem, a ne zrovna kamarádsky. Chce, aby se od ní držel co nejdál, protože chce, aby jim to spolu už konečně klaplo. Ovšem Bass k B taky něco cítí. Když mu tedy zavolá, že pojedou na svoji poslední misi, kvůli Poppy Lifton, Chuck se s radostí přidá.

Vypadá to, že Poppy chystá se svým přítelem Gabrielem podvod, vymyslí si fiktivní firmu a naslibují lidem velké výnosy, pokud hned teď investují. Na tuto pohádku se chytí i Rufus, který chce tímto způsobem získat peníze, aby mohl zaplatit Danovi vysokou.

B a C se mezitím chystají pro dalšího člena party, který se v seriálu delší dobu neobjevil. Avšak vypadá to, že se Georgina Sparks změnila, začala věřit v Ježíše a s nějakou pomstou nechce míti nic společného. Ale odpovězte si, vážně G na tyhle líbivé všechny řečičky skočíte, nebo si jako já myslíte, že to všechno je jen součástí jakési velké hry, při níž jsou sázky posazeny hodně vysoko…

Southern Gentlemen Prefer Blondes Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *