Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 08.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×19 Super Drbna s02e19 – Potíže s dědečkem

Blair Waldorf je ze svého života nešťastná. Problémy ve vztazích, ve škole a v rodině ji ničí. Vypadá to, že možná nepůjde na svou vysněnou inverzitu Yale. A tak začíná žít divokým životem, který bychom očekávali spíše od S než od B. Toho využívá Chuckův úhlavní nepřítel Carter Baizen, který Queen Bee svádí.

Nate, který momentálně chodí s Vanessou Abrams, potká svého batrance Trippa. Začnou se spolu bavit o rodině a Tripp ho pozve na oslavu. N si je nejistý, jelikož matčina rodina jim nepomohla, když to nejvíce potřebovali.

V ho však přemlouvá, aby jim zkusil odpustit. Spolu se vypraví a Nate se usmíří s dědečkem, který vypadá, že ho vidí rád. Je na něj dokonce hrdý, protože donutil svého otce k přiznání se ke svým podvodům.

Maureen, snoubenka Trippa Vanderbilta se s Vanessou baví o proměně jejího snoubence. Ten prý měl stejné zájmy jako Nate, chtěl cestovat, užívat si života, jenže dědeček William Vanderbilt umí být velice přesvědčivý. Nate Archibald dostane sako s rodinným erbem a dědeček na něm začíná pracovat.

U Lil doma, potká Rufus jednu Lilynu zaměstnankyni, s kterou už randil. A tak se spolu rozhodnou, že napíšou seznam všech svých bývalých partnerů a partnerek. Lily zjistí, že to nebyl dobrý nápad, protože jich měla opravdu hodně, a tak ukáže Rufusovi jen zkrácenou verzi svého seznamu. Ten ovšem objeví i celou verzi a tajemství je na světě…

The Grandfather Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *