Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 07.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×18 Super Drbna s02e18 – Věk proradnosti

Chuck Bass vypátral dívku, s kterou se vyspal na setkání tajného spolku, do nějž patřil i jeho zesnulý otec Bart. Ovšem sám bez pomoci ji nedovedu zajistit bezpečnost. Kvůli ní se přemůže a zavolá svého nepřítele Cartera Baizena, jež je ovšem členem tohoto tajného společenství taky.

Carter si vychutná Chucku i jinak. Začne totiž svádět Blair Waldorf, která mu začíná podléhat. C utíká za Serenou, která ho přemluví, ať se nevzdává a dál bojuje o svou vysněnou Queen Bee.

Žáci dívčí Constance Billiard a chlapecké St. Jude se mezitím připravují na divadelní představení Věk nevinnosti (The Age of Innocence). To má režírovat jednen známý a úspěšný režisér, do kterého se zakouká Serena.Ta se s ním ovšem nemá o čem bavit, tak požádá o pomoc svou kamarádku a velkou znalkyni kinematografie Vanessu Abrams.

Vaness je ráda, že hrají zrovna toto představení a tlačí Nata, aby se alespoň podíval na jeho filmovou verzi. Nate Archibald je však okouzlen jinými věcmi, než těmito filmy. Když pak najde V radící Sereně přes telefon, myslí si,že V se zakoukala do režiséra Juliana.

K tomu všemuje tu ještě Dan Humphrey, který se sice rozhodl, že s učitelkou Rachel nic už mít nebude, jenže láska si nedá poroučet. Dan pošle Rachel vzkaz přes svou sestru Jenny. Spolu se pak vytratí a opět se spolu vyspí. Jenny, jenž obstarává na představení kostýmy, upustí dopis a ten si přečte její otec Rufus, který je událostmi mezi svým synem a profesorkou zneklidněn.

Ke všemu ještě všechny otravuje Gossip Girl, která si pořádně podává Blair Waldorf. Ta neví, koho má obviňovat. Svou nejlepší kamarádku Serenu van der Woodsen,Lonely Boye nebo snad ještě někoho jiného?

Když představení začne, probíhá vše podle plánu, jenže Nate neudrží svou žárlivost, vykašle se na představení a osočí režiséra z toho, že balí Vanessu. Najednou si začnou všichni vyřizovat účty a Dan Humphrey zjistí, že Rachel není vůbec taková, jak si myslel…

The Age of Dissonance Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *