Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 07.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×17 Super Drbna s02e17 – Hříšné tajemství

V této epizodě americké teenagerovského seriálu Gossip Girl se bude Blair mstít. Minule pozvala učitelku Rachel na operu, jenže to udělal jen jako. Ve skutečnosti ji nechala čekat v prázdné restauraci a na operní představení odjela sama s rodiči.

Rachel zajde za ředitelkou a společně se rozhodnou Queen Bee potrestat, jenže ta se jen tak nevzdá a chce novou profesorku zničit. Serena, která vychází dobře jak s učitelkou, tak s Blair se to snaží urovnat, ovšem bezúspěšně. Jenže když S uvidí slečnu Rachel v kavárně s Danem rozhodne se je vyfotit.

Díky fotce to vypadá, že má Rachel poměr s Danem, což ale není pravda. Oba k sobě sic něco cítí, ale Rachel ví, že by mohla přijít o místo. Ví to taky Blair a tak vrthne do školy, kde vedení školy a její rodiče jednají, o adekvátním trestu pro B. Fotografie všechny přesvědčí, a nová učitelka z Iowy má odejít. Vypadá to, že teď už jí ve vztahu s D nic nebrání.

Chuck zažívá taky zajímavé chvíle. Probudí se v hotelu, a pomalu si vybavuje co se stalo předcházející noc. Ve věcéch svého otce našel pozvánku na večírek, na kterém strávil noc s jednou slečnou. Jenže když se do domu vrátí, bude barák prázdný.

Nate s Vanessou mu přijdou pomoct s hledáním, jenže to pokračuje prozatím bezúspěšně. C pomalu zjišťuje, že se zřejmě zapletl s členy nějakého tajného společenství, do kterého patřil i jeho otec. Bass už je však zvyklý na všelico a chce dívku najít…

Carrnal Knowledge Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *