Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 07.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×16 Super Drbna s02e16 – Ať žije Yale!

Yale University zveřejňuje, které studenty přijal předběžně. Z Constance Billiard a St.Jude se o tuto školu ucházelo mnoho studentů. Kupříkladu Blair Waldorf, Serena Wan der Woodsen, Dan Humphrey či Nelly Yuki.

Na střední školu přichází nová učitelka Rachel, která se seznámí se Serenou a pomáhá jí pochopit Shakespeara. S jí představí Dana a mezi nimi přeskočí jiskta. Ovšem student a učitelka se samozřejmě párem stát nemohou, protože by porušili pravidla školy.

Rachel se seznámí také s Blair, ovšem tady nepřeskočí jiskra, ale spíš oheň, meteority a naprostá zkáza, jelikož si učitelka dovolí dát Queen Bee první B. A Yale vyžaduje po studentech Áčka. Blair si to nechce nechat líbit a tak začne s Rachel válčit.

Chuck Bass stále bojuje se svým strýcem Jackem, který očividně společnost řídí špatně. Rýsuje se ale možnost, jak by mohl C opět získat své místo zpět. Musel by se ale spojit s někým, koho obviňuje z otcovi smrti…

You’ve Got Yale Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *