Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 07.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×10 Super Drbna s02e10 – Souboj s ješitností

Eleanor Waldorf představí svého nového nápadníka své dceři Blair. Ta ale matce rozhodně neschvaluje. Matka má podle ní na muže vkus dobrý, jenže Cyrus Rise je podle B rozhodně šlápnutím vedle. A tak se Queen B rozhodne jejich svazek zničit za každou cenu.

Serena pokračuje v chození se svým novým klukem Aaronem, ale když se to mezi nimi začne být hodně dobré, opět se něco pokazí a S se o svém milém Aaronovi zase něco nového dozví. A nadšená z toho rozhodně nebude.

Jenny, která se přestěhovala k mladé modelce Agnes se vydává za investory sama. Agnes v poslední době jen paří se svým klukem a jejich nově vznikající firmě se nevěnuje. Pro Litlle Jenny to ale znamená všechno a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Když to Agnes zjistí, spálí všechny její módní návrhy, včetně veleúspěšných zelených šatů z přehlídky Eleanor Waldorf na Fashion Week.

Mezitím pokračuje malá válka mezi Upper East Side a Brooklynem. Na jedné straně ringu je mocný Chuck Bass a na druhé Lonely Boy Dan Humphrey, jehož učitel přesvědčí, ať se o rodinu Chucku zajímá více. Dokonce mu nabídne možnost, že pokud na ně něco zjistí, vyjde to v jednom známém plátku.

Dan se tak vydává zjišťovat tajemství úspěšného businessmana Barta Basse. Jeho otec je proti, ovšem Dan se prostě chce dostat na Yale, jelikož je tam nejlepší prostředí, aby z něho vyrostl spisovatel, novinář či cokoliv jiného, co s psaním souvisí.

Lonely Boy zjistí, že při nehodě v jedné budově zemřel člověk. Barta Bass a jeho Bass Corporation za to dostali odškodné od pojišťovny, ale jeden z bývalých pracovníků tvrdí, že to měl Chuckův otec naplánované. D tak přichází do jámy lvové a ptá se Barta, jestli je to pravda, ten přikyvuje. C vyhrožuje, že ho zničí. Rufus synovi připomíná, že jeho rozhodnutí zveřejnit takovou věc může ovlivnit celou rodinu Bassů, včetně Sereny…

Bonfire of the Vanity Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *