Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 07.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×04 Super Drbna s02e04 – Akta „Ex“

Dan a Serena se potkají na škole a vypadá to, že se S vrací pomalu do starých kolejí a dere se na místo školní královny, které má ve svých otěžích Blair Waldorf.

Když Dan Humphrey potká novou spolužačku Amandu, s kterou si rozumí, bude Blair a ostatní její nohsledi přesvědčovat S, že si má taky někoho najít. Přece ji nemůže Lonely Boy porazit tím, že si najde novou známost dříve než ona. S se do toho zprvu angažovat nechce, ale královnou je zatím stále B a té se to rozhodně nelíbí.

Amandě najednou začnou dělat dívky naschvály, po chvíli přestanou s tím, že ji vezmou k sobě, ale jedním z pravidel je, že členky nesmějí chodit s ex-partnery jiných členek. Amanda tím dostane zákaz bavit se s Danem. Jenže ona se s ní bude nejen bavit, dokonce ho pozve večer do klubu.

Když to zjistí Serena, která je v klubu také, nechá se pozvat na pití od neznámého obdivovatele a vyříká si vše s Danem. Za tím se staví Chuck a řekne, že teprve teď bude k vidění pravá Serena.

Blaiřiny holky mezitím připraví Amandu o vlasy a Dan z toho obviní Serenu. Ta má všeho dost a řekne, že odteď bude šéfovat ona. Chuck Bass se jen usmívá, protože ví, že nic z toho nebyla náhoda.

Mezitím Vanessa vypátrá tajemství Vévodkyně Catherine, které chce použít proti ní, aby dostala zpátky Nate Archibalda. Lily Bass se v myšlenkách opět vrací ke své staré lásce Rufusovi. A nejen v myšlenkách…

The Ex Files Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *