Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 07.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×03 Super Drbna s02e03 – Temná noc

Jenny Humphrey málem přijde o internship, jelikož jí Eleanor Waldorf přistihne při kritice jednoho z jejích designů. Little J má v práci dokončit poslední den a zítra se už nevracet, ale jak známe J, ta se nikdy lehce nevzdává.

Chuck ztrácí zájem o všechny ostatní ženy, kromě Blair a pokud už s ní nebude moci chodit, chce se s ní alespoň naposledy vyspat. Blair Waldorf se mezitím vyzná svému Lordovi, že nechce,a by se k ní choval jako ke květince, kterou bude operovávat, ale jako k ženě. Protože tak se chce Blair cítit.

Nate Archibald to nemá vůbec jednoduché. Krach jeho rodiny není jeho jedinou starostí. N se potřebuje rozhodnout, jestli chodit s Vanessou nebo pokračovat v jeho den ode dne komplikovanějším vztahu s Vévodkyní Catherine. Jenže ta mu pomáha s penězi. Co si náš hezounek z Upper East Side zvolí? Peníze, lásku, nebo snad obojí?

Všichni se sejdou u Blair na jednom z jejich vyhlášených večírků. Ovšem během něj v celém NYC vypadne proud. A teprve potom se začnou dít věci. Blair pozve Marcusove do své ložnice, jenže Chuck jejich rozhovor zaslechne a za B se vydá sám.

Dan a Serena během výpadku uvíznou ve výtahu. Aspoň dostanou čas si popovídat o svých rozdílných světech. Když lidé zjistí, že ve výtahu není jen jakýsi Dan Humphrey, ale i prominentka Serena van der Woodsen, věci se začnou pohybovat rychleji. Dan je naštvaný, ale S neudělá nic s tím, kým je. Rozhodnou se, že jim bude lépe samotným…

The Dark Night Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *