Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 07.10.2009 in 2. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

2×01 Super Drbna s02e01 – Báječné léto

Poté co se Chuck rozhodl být nadále svobodný a upustil od vztahu s B, kterou nechal odletět na dovolenou samotnou, začne žárlit na přítele, kterého si Blair Waldorf z prázdnin dovezla.

Serena a Nate nechávají ostatní, aby si mysleli, že chodí spolu. Je to kvůli tomu, že S se do dalšího vztahu nehrne a Nate si začal se starší ženou. A nejen starší, ale také ženštější Catherine.

Dan strávil léto jako asistent jednoho známého spisovatele a přitom balil ženské. Což mu ale nezabránilo v tom, aby neustále myslel jen na jednu. Na naší It Girl Serenu van der Woodsen.

Všechny příběhy se poté splétají na white party, kde musí být všichni v bílém. Chuck zde podrobuje nového přítele B výslechu, Nate je zde se Serenou, aby na něj Catherine žárlila, Eric pozve Jenny, aby se seznámila se smetánkou.

A Dan Humphrey? Věřte nebo ne, ten přijde v doprovodu babičky S Cece, s kterou se nazvjámen nesnášeli. Ta mu chce pomoci, aby se vrátil k Sereně. Jenže vše se začne komplikovat, když Lonely Boy uvidí S, jak se líbí s Natem…

Summer, Kind of Wonderful Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *