Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 06.10.2009 in 1. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

1×12 Super Drbna s01e12 – Někdo musí z kola ven

S, Queen Bee, N a Chuck přichystají soukromou večerní párty u školního bazénu. Všichni pozvou několik lidí, mezi nimi taky Dana Humphreyho a párty může začít. Bohužel se stane nehoda a jeden ze studentů střední školy se zraní.

Nová ředitelka školy k tomu zaujme nekompromisní postoj. Vypátrá toho, kdo celou párty začal a potrestá ho. Díky nahrávce zjistí, kdo na párty byl a taky, že se do bazénu dostala díky klíči. Škola svolá všechny hříšníky, ale nikdo se nepřizná. A tak začnou výslechy. Vypadá to, že ten, kdo celou situaci zavinil, ze školy nadobro vyletí.

Dan Humphrey přemýšlí, jestli chce riskovat, kvůli nějakému bohatému dítku z Upper East Side. Na rozdíl od těchto privilegovaných dětiček by pro něj vyhazov ze školy znamenal takřka zkázu. S ho přemlouvá, aby nic neřekl, ale Lonely Boy ji neposlouchá. Začne, až když se Serena přizná, že klíče od bazénu měla ona.

Vanessa, která točí dokument o soukromých školách natočí něco, co se neměl nikdo dozvědět. Na kameru zachytí rozhovor Blair a Chucka, o jejich malé aférce. Chuck s Blair se pak předhánějí, kdo kazetu s nahrávkou získá. Kupodivu jí dostanou oba dva, jenže jen jedna je pravá…

School Lies Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *