Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 06.10.2009 in 1. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

1×11 Super Drbna s01e11 – Vánoce na Upper East Side

Blair Waldorf dostane předvánoční překvapení. Na návštěvu totiž přijede její otec Harold, ovšem nepřijede sám, ale se svým milencem Romanem. B se ho chce zbavit, aby mohla strávit nějaký čas jen se svým otcem.

Když si jde celá rodina Waldorf zabruslit, osloví úspěšnou módní návrhářku Eleanor Waldorf nějaký cizinec. Roman vytuší, že se mu Eleanor líbí, zjistí o něm, že je to úspěšný businessman a potajnu ho pozve k nim domů. Teď už se jen zalíbit Queen Bee.

B je ovšem zmatená ze zprávy, kterou ji napsal Chuck. Podle ní je teď Bass s Archibaldem v Monacu a ona se bojí, že C nebude držet jazyk za zuby a řekne N, že s ní měl sex.

Dan a Serena pro sebe chystají vánoční překvapení. Nechtějí si kupovat drahé dárky, tak radši vymyslí něco originálního. Jenny a Vanessa budou pomáhat S vyrobit sníh a Dan si připraví své vlastní překvapení.

Roman Holiday Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *