Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 05.10.2009 in 1. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

1×05 Super Drbna s01e05 – Hra na fanty

Dan Humphrey vypracovává plán pro první oficiální rande se Serenou. Jejich předchozí schůzky totiž končily přinejmenším zvláštně. Například tím, že D dal pěstí Chuckovi, protože obtěžoval malou Jenny. Poté se Dan strachoval o to, že se před Serenou ztrapnil kvůli svému mávání na konci schůzky. A tak tentokráte nechce ponechat nic náhodě.

Další člen rodiny Humphrey – Little J – je pozvaná na dívčí párty k Blair Waldorf, kde má taky přespat. S nemůžu kvůli schůzce s Danem přijít, a tak jí B nahradila Jenny. J se chce stát členem Blaiřiny kliky za každou cenu, jenže cenu určuje Queen Bee a pro B není dostačující skoro nic. Dokáže se J s B vypořádat? Nebo si navzájem vjedou do vlasů?

Bratr S – Eric van der Woodsen – mezitím zmizí z léčebny, kde je kvůli tomu, že chctěl spáchat sebevraždu. Když se to dozví jeho matka Lily, zavolá si na pomoc svého ex-milence Rufuse Humphreyho? Uvidíme na konci šťastné rodiné setkání nebo jen pláč?

Dare Devil Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *