Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 02.10.2009 in 1. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

1×03 Super Drbna s01e03 – Akademický týden

Na Constance Billard and St. Jude’s, což je škola, kde chodí všichni hlavní hrdinové, přivítají zástupce z Ivy League (sdružení osmi nejprestižnějších amerických univerzit – patří tam například Yale, Princeton či Harvard).

Blair vypátrá, že Serena chodí do léčebného ústavu a chystá se zveřejnit, že se tam S chodí léčit. Pravda je ovšem taková, že naše party girl tam chodí jen na návštěvy za někým, na kom ji záleží a komu by ani B nechtěla ublížit.

Dan mezitím bojuje o místo přivítat zástupce z Dartmouthu. Jediný, koho potřebuje porazit je Nate, který tuhle funkci ani nechce, jelikož do Darthmouthu ho tlačí hlavně jeho otec, zvaný kapitán.

Danova mladší sestra Jenny se stihne seznámit s Ericem (bratr Sereny) a její otec bude muset spolknout svou pýchu a požádat Ericovu matku Lilly, jenž je jeho bývalou přítelkyní, jestli by nepomohla Danovi…

Poison Ivy Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *