Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 02.10.2009 in 1. řada seriálu Super Drbna, Díly, Epizody Gossip Girl (Super Drbna), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

1×01 Super Drbna s01e01 – Pilot

Do města (New York City) přijíždí Serena van der Woodsen, která před rokem odjela bez rozloučení pryč. Všichni se o jejím příchodu dozvědí díky Gossip Girl (blogerce, která na své internetové stránce píše nejnovější drby z Manhattanu).

Bývalá Serenina nejlepší kamarádka Blair je překvapena, že se S najednou vrací z internátní školy zpět na Upper East Side. B je na ní pořád naštvaná, protože ji nezanechala ani dopis na rozloučenou a tak jí bude chtít návrat co nejvíce znepříjemnit.

Serena, známá to “party girl” se sice vrátila, ale nikdo neví proč. Možná je to kvůli Blaiřina přítele Nata nebo za jejím návratem stojí její bratr Eric, který je prý na dovolené na Floridě. Alespoň to tvrdí jeho matka Lilly.

Do města také přijíždí nepříliš bohatý Dan Humphrey se svojí sestrou Jenny a otcem Rufusem. Dan přezdívaný Gossip Girl “Lonely Boy” (osamělý chlapec) měl pro Serenu vždycky slabost. Když se s ní jeho sestra seznámí, ucítí svoji šanci…

Pilot – Promo

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *